Блог / Новости RSS 2.0

Новинки в колекціях ТМ "Tarkett"

Колекція «Force» поповнилася новими сучасними трендовими дизайнами: Techno - стільниковий плитка, структура, яка є дуже популярною в кераміці та паркеті. Canvas - текстиль, Orleans - вишукана дошка, Doha - кам'яна крихта з геометричним малюнком. Нові дизайни чудово підходять до сучасних стилів інтер'єру будинку і офісу.
Всі декори в ширинах 3 м і 4 м, дизайни Canvas 1, Doha 1 і Orleans 4 мають також ширину 3,5 м.

У колекції «Premium» з'явилися дві нові дошки - класична Orleans і дизайнерська Komo, і плитка Sangria, дизайн яких чудово підкреслюється ефектом «Жива структура».
Всі кольори в ширинах 3 м і 4 м, кольору Komo 1 і Orleans 3 мають також ширину 3,5 м.

Зустрічайте хіт цього сезону!

Раді Вам повідомити, що цієї весни Tarkett запустив нову підколекції «Evolution Live», новими дизайнами є: Bavaria 3, Vals 2, Etna 1, Etna 2, Wagner 1, Wagner 2, Raymond 1, Raymond 2. Колекція стала проривом в якості лінолеуму в середньому сегменті, завдяки використанню унікальної технології «Жива структура».

Новинки в колекціях ТМ «Синтерос»!

Представляємо нові дизайни в колекціях «Activa» і «Delta»!

Новинка в ковроліні. Штучна трава.

Представляємо Вашій увазі новинку в ковроліні від виробника BIG - штучна трава «Hockey». Зверніть увагу, колекція «Hockey» представлена в 3-х засадах: Marine Noppen; Marine Backing; Marine CFL.

Новинки в ковроліні!

У ковролині від виробника «Beaulieu real» з'явилася нова колекція - Dakar. Dakar - це килимове покриття на гумовій основі, воно призначене для використання в житлових приміщеннях, тобто в приміщеннях з невеликою прохідністю, так і в приміщеннях з підвищеною прохідною навантаженням на підлогу.
Також, зустрічайте нову колекцію ковроліну «Durban» від виробника «BIG».

Престижні новинки в ламінаті!

Презентуємо новинку 2016 року - неперевершену колекцію ламінату 33 класу - Classen «GRAIN PLUS». Унікальність цієї колекції полягає в синхронній структурі, повністю ідентичною натуральному дереву. Натуральність відтінків надають ламінату Классен благородний зовнішній вигляд, ідеально вписується в інтер'єри різних стильових напрямків. 4-х стороння фаска лише підкреслює природну красу дубової дошки.

Ковролін. Весняні новинки 2016 р.

Пропонуємо Вашій увазі нову колекцію ковроліну від виробника «Нева Тафт» - Альпи.
Ковролін «Нева Тафт» (Росія) колекція «Альпи» - це килимове покриття з рельєфним малюнком і різнорівневим ворсом. Рельєфний малюнок виникає завдяки стрижці верхівок ниток і розчісування ворсу. Даний вид килимового покриття зберігає надовго хороший зовнішній вигляд і використовується в основному в залах і дитячих кімнатах.

Обновление ассортимента в ковровых покрытиях!

Хорошие новости от производителя BIG – с марта мы разбавляем ассортимент новыми коллекциями: Capri, Florence, Waves.

Новинка в коммерческих ПВХ покрытиях!

Предлагаем Вашему вниманию новую коллекцию от производителя "Tarkett" – iQ Toro SC! Коллекция iQ Toro SC обладает всеми преимуществами категории iQ – долговечностью, актуальным дизайном, высокими техническими показателями, а также низкой стоимостью эксплуатационного цикла (по сравнению с другими гомогенными покрытиями).

Обновление ассортимента в ковровых покрытиях!

Предлагаем Вашему вниманию обновленные дизайны в коллекции «Index» от производителя «Beaulieu real».

  << пред   1   2   3   4   5   6   след >>