Блог / Новости RSS 2.0

Ткані доріжки. Новинка від виробника "Вітебські килими"!

Представляємо Вашій увазі колекцію "Еспрессо" від виробника "Вітебські килими".

Новинка 2017 - ламінат Kastamonu Floorpan: швидко, вигідно, надійно!

Новинки весни 2017 вже у продажу! Представляємо Вашій увазі ламінат FLOORPAN: Black, Red, Orange, Green від провідного турецького виробника KASTAMONU.

Новинка весни 2017 р. Дизайнерська плитка «PlankIT»!

Колекція «PlankIT» від виробника «Grabo» - це відмінне рішення, що дозволяє відкрити нові горизонти, як в дизайні Вашого будинку, так і в громадських установах.

Ковролін. Новинки від виробників "Sintelon" і "Нева Тафт"

У продаж надійшли нові колекції ковроліну - "Драгон-термо", "Ліон-термо", "Самба-термо", "Сафарі-термо", "Спарк-термо", "Феста-термо", "Хармоні-термо" від виробника "Sintelon", а також колекції "Тейда", "Поло", "Кенія" і "Дитячі принти" від виробника "Нева Тафт".

Новинки в килимовому розділі - Вітебські килими!

Вітебські килими - бюджетний варіант, велика різноманітність дизайнів. Вони гіпоаллерегенни, добре чистяться і чудово виглядають.

Знижка на штучну траву - 10%!

Ми раді повідомити Вам, що з 14.09.16. по 14.10.16. діє знижка на штучну траву "Hockey" від виробника BIG. Тільки у нас Ви можете придбати колекцію "Hockey" зі знижкою - 10%!

Натуральний лінолеум від "Tarkett"

Представляємо Вашій увазі оновлений асортимент натурального лінолеуму від виробника "Tarkett" колекція "Veneto".

ПВХ-плитка. Коллекция "Lounge"

Представляємо Вам унікальну колекцію Art Vіlyl від проізволітеля "Tarkett". З колекцією "Lounge" оцінити по достоїнству безмежні можливості Art Vinyl зможуть не тільки в житлових, але і в комерційних приміщеннях.

Чарівні новинки ламінату!

Сучасні тенденції, стильні поєднання і модний дизайн. Зустрічайте нові колекції цього сезону: «Salzburg», «Superior», «SymBio», «Synchro-TЕС» від виробника «Kronostar».

Зустрічайте розкішні новинки в лінолеумі!

Пропонуємо Вашій увазі три нові колекції побутового лінолеуму - «MyFashion», «Space-It UP» і «Surfaces» від виробника «IVC».

  << пред   1   2   3   4   5   6   след >>